Solar power

to the people

VÍTEJTE V NANOSUN

VÍTEJTE V DOBRÉ SPOLEČNOSTI

DOKONALE

PROPRACOVANÁ

LOGISTIKA

SPOLEHLIVÁ DOPRAVA PO CELÉM SVĚTĚ

EU DO 48 H / MEA REGION 2-3 TÝDNY

SKLADOVÉ ZÁSOBY V

ROTTERDAM

VARNSDORF   60MW MĚSÍČNĚ

DUBAI-JABAL ALI   20MW MĚSÍČNĚ

FOB ČÍNA.

ŠPIČKOVÝ SERVIS

UDĚLÁME VŠE PRO VAŠI SPOKOJENOST.

DISTRIBÚCIA SOLÁRNYCH KOMPONENTOV

Z Božej milosti prinášame ľuďom technológiu na získavanie energie zo slnka, a tak robíme tento svet lepším miestom pre ďalšie generácie. Vďaka dlhoročným skúsenostiam s distribúciou a veľkoobchodnými dodávkami solárnych panelov, striedačov, montážnych konštrukcií, batérií, nabíjačiek pre elektromobily a ďalších komponentov pre fotovoltiku ponúkame len výrobky, ktoré sa osvedčili ako vysokoúčinné, spoľahlivé a cenovo optimálne. Naším cieľom je dodávať vhodné technické riešenia kvalitných a stabilných TOP 5 značiek za prijateľné ceny. Sme oficiálny distribútor solárnych panelov JA SOLAR/LONGI/TRINA/CANADIAN SOLAR/RISEN SOLAR, striedačov a batérií SUNGROW/HUAWEI/SOFAR SOLAR/BYD a nabíjačiek WALLBOX. 

Pripravované akcie

Lebanon International Solar Week

Hilton Beirut Habtoor Grand Hotel & Convention Center

June 1 - 3, 2023

S06

Intersolar Europe 2023

Messe München, Germany

June 14 - 16, 2023

A5.160

Smart Energy Forum

O2 Universum Praha, Czech Republic

October 17 - 18, 2023

Solar Storage

NEC, Birmingham, United Kingdom

October 17 – 19, 2023

Solar Solutions

Kortrijk XPO, Belgium

October 25 – 26, 2023

WETEX Dubai Solar Show 2023

World Trade Center, Dubai UAE

November 15 - 17, 2023

8-A

Solar Solutions

Messe Düsseldorf, Germany

November 29 – 30, 2023

OSVEDČENÉ PRODUKTY

Roky skúseností nás priviedli k využívaniu výhradne kvalitných a dlhodobo spoľahlivých produktov. JAsolar, Longi, CanadianSolar, Trina, Sungrow, Huawei, Wallbox, BYD vykazujú najvyššiu účinnosť a sú vysoko spoľahlivé.

Špičkový servis

Vieme, že dnes je možné zaobstarať všeličo za veľmi lákavé ceny, avšak s mizivou pridanou hodnotou. Dodávame výhradne kvalitné produkty, ktoré slúžia spoľahlivo, dobre a dlhodobo. K tomu samozrejme patrí komplexný servis orientovaný na zákazníka.

Logistika ON-TIME

Naša logistika je dokonale prepracovaná - vždy vieme, kde sa náš tovar nachádza a zákazníci presne vedia, kedy tovar dorazí. Skladové zásoby sme schopní doručiť na ľubovoľnú adresu v rámci strednej Európy v rozmedzí 24-48 hodín!

PREPOJENIE SO ZÁKAZNÍKMI

Zhromažďujeme dopyty a kontakty koncových zákazníkov, ktoré vám radi poskytneme a zabezpečíme všetky informácie pre rýchle uzavretie obchodu.

VEĽKOKAPACITNÉ SKLADY

Disponujeme veľkokapacitnými skladmi na nemeckých, českých a poľských hraniciach, kde pre vás udržujeme dostatočnú kapacitu v rádoch mnohých MWp.

Snažíme sa našim zákazníkom poskytovať prvotriednu podporu. Zlepšíme váš deň!

Chcem komponenty

Naše produkty

Pre našich zákazníkov len to najlepšie
Sungrow - batérie, striedače
Sungrow - batérie, striedače

Číslo 1 medzi výrobcami striedačov vo svete a číslo 2 v počte celosvetovo inštalovaných striedačov v roku 2019. Značka invertorov SUNGROW predstavuje prvotriednu kvalitu. Ideálne pre komerčné a rezidenčné inštalácie. Produkty: výber z veľkého portfólia typov striedačov (meničov).

Produkty
Canadian Solar - solárne panely
Canadian Solar - solárne panely

Jeden z najlepších a najznámejších výrobcov solárnych modulov dlhodobo v ranku Tier 1 momentálne č. 3 vo svete. Panely Canadian Solar sú vyhlásené svojou vysokou kvalitou. Produkty: poly a monokryštalické panely technológie halfcut, HiDM, PERC, Bifacial, od výkonu 300Wp +.

Produkty
Longi - solárne panely
Longi - solárne panely

Svetový výrobca solárnych modulov z ranku Tier 1 s najvyšším finančným ratingom AAA. Spoločnosť LONGI je svetovou špičkou v oblasti solárnych fotovoltaických technológií s prelomovými monokryštalickými technológiami. Každoročne dodáva po celom svete viac ako 30 GW vysokoúčinných solárnych modulov, čo je zhruba štvrtina celosvetového dopytu na trhu. Produkty: monokryštalické panely s čiernym rámom o výkone 370Wp.

Produkty
JA Solar - solárne panely
JA Solar - solárne panely

Společnost JA Solar byla založena v roce 2005. Společnost vyrábí širokou škálu výrobků od křemíkových destiček, článků a modulů až po kompletní fotovoltaické energetické systémy a její produkty se prodávají ve 135 zemích. Díky neustálým technologickým inovacím, zdravému finančnímu zázemí a díky dobře zavedené globální prodejní a zákaznické servisní síti je společnost JA Solar vysoce uznávána respektovanými fotovoltaickými asociacemi jako přední světový výrobce vysoce výkonných fotovoltaických produktů.

Produkty
Trina Solar - solárne panely
Trina Solar - solárne panely

Společnost Trina Solar založil v roce 1997 Gao Jifan. Jako průkopník v oblasti solární energie pomohla společnost Trina Solar změnit solární průmysl. Byla jednou z prvních fotovoltaických firem v Číně, která se rychle rozrostla a stala se světovým lídrem v solární technologii a výrobě. Svého milníku dosáhla v roce 2020, kdy byla uvedena na šanghajskou burzu.

Produkty
Tongwei-Solar  - solárne panely
Tongwei-Solar - solárne panely

Společnost Tongwei vstoupila na trh s fotovoltaikou (FV) v roce 2006. Po více než deseti letech rychlého rozvoje se společnost Tongwei stala integrovaným fotovoltaickým podnikem s výrobou vysoce čistého polysilikonu v předcházejícím segmentu, výrobou velmi účinných solárních článků a modulů ve středním segmentu a zkušenostmi s výstavbou a provozem fotovoltaických elektráren v navazujícím segmentu. Společnost TW Solar má nyní v Číně šest základen s roční kapacitou článků více než 70 GW a očekávanou kapacitou 130–150 GW v letech 2024–2026, z čehož více než 90 % bude tvořit kapacita velkých článků.

Produkty
Wallbox - EV ladegeräte
Wallbox - EV ladegeräte

Wallbox je sofistikovaná společnost, která se zabývá vývojem a výrobou nabíjecích zařízení. Jejím cílem je osvobodit svět od fosilních paliv. Základním předpokladem vzniku světa zcela poháněného obnovitelnou energií je přechod na elektrickou dopravu. Díky vyvinutí nejmodernějších řešení nabíjení elektromobilů pro domácnosti, firmy a města nabízí tato firma efektivnější a udržitelnější způsoby využívání a sdílení energie.

Produkty
BYD - batérie
BYD - batérie

BYD Company Ltd. je jedním z největších čínských soukromých podniků. Od svého založení v roce 1995 společnost rychle získala solidní odborné znalosti v oblasti dobíjecích baterií a stala se neúnavným zastáncem udržitelného rozvoje, přičemž úspěšně rozšířila svá řešení v oblasti obnovitelných zdrojů energie po celém světě a působí ve více než 50 zemích a regionech. S více než 23 000 zaměstnanci a tržbami v roce 2022 přesahujícími 50 miliard USD nabízí společnost BYD inteligentní řešení pro ukládání energie pro přechod na ekologickou energetiku. Díky vytvoření energetického ekosystému s nulovými emisemi - zahrnujícího cenově dostupnou výrobu solární energie, spolehlivé skladování energie a špičkovou elektrifikovanou dopravu - se stala lídrem v odvětví energetiky a dopravy. Společnost BYD Auto je dnes největším výrobcem elektromobilů na světě, přičemž v první polovině roku 2022 prodala 641 000 elektromobilů.

Produkty
Sermatec - striedače
Sermatec - striedače

Sermatec Energy Technology Co. Ltd. je společnost se sídlem v Šanghaji, která byla založena v roce 2017. Je předním výrobcem produktů pro ukládání energie a poskytovatelem datových služeb pro systémy ukládání energie. V posledních 5 letech, i přes covidové lockdowny a narušení dodavatelských řetězců, Sermatec rychle rozšířil svoji působnost do více než 30 zemí světa a v srpnu 2021 zajistil financování Series-A ve výši více než jedna miliarda jüanů. Tato rychlá expanze byla umožněna díky jejich hlavnímu týmu pro rozvoj a výzkum, který je složený z více než 160 národních a mezinárodních výzkumných pracovníků, z nichž více než 70 % má přes 10 let zkušeností v oblasti elektrické energie, elektroniky a baterií.

Produkty
Soluna - batérie
Soluna - batérie

Soluna poskytuje plně integrované systémy ukládání energie a bateriové sady pro globální (solární) sektor obnovitelné energie. Jejich produkty jsou bezpečné a prvotřídní kvality. Díky více než 20 letem zkušeností s výrobou lithiových baterií nabízejí širokou škálu produktů od přenosných napájecích systémů, nízkonapěťových (48V) bateriových systémů, vysokonapěťových bateriových systémů, systémů "All in one" až po komerční řešení pro ukládání energie do baterií. Jejich bateriové moduly montované do racku jsou ideální pro rezidenční, komerční, průmyslové a důlní aplikace pro ukládání energie.

Produkty
Hyundai - solárne panely
Hyundai - solárne panely

Hyundai Energy Solutions vyrábí solární články a moduly světové třídy, protože neustále investuje do výzkumu a vývoje a rozšiřování špičkových výrobních zařízení. Společnost Hyundai Energy Solutions, která byla založena v prosinci 2016 jako odštěpný závod společnosti Hyundai Heavy Industries, je nyní lídrem v odvětví solární energie s inovativními řešeními, jako je plovoucí solární elektrárna, agrovoltaika, Smart Solar City atd. Specializovaný design modulů společnosti Hyundai Energy Solutions se může pochlubit bezkonkurenční odolností v náročných podmínkách.

Produkty
Huawei - batérie, striedače
Huawei - batérie, striedače

V červnu 2021 byla založena společnost Huawei Digital Power Technologies Co., Ltd. s cílem rozvíjet podnikání v oblasti energetické digitalizace a urychlit její růst. Jedinečná hodnota společnosti Huawei spočívá v jejích dlouhodobých investicích do výzkumu a vývoje v oblasti digitálních technologií a technologií výkonové elektroniky. Oblasti podnikání firmy Huawei zahrnují Smart PV, Data Center Facility, Site Power Facility, mPower, Embedded Power a Integrated Smart Energy.

Produkty
Solinteg - batérie, striedače
Solinteg - batérie, striedače

Solinteg je přední technologický a inovativní výrobce, který poskytuje pokročilá a optimalizovaná řešení pro ukládání energie, aby bylo možné integrovat solární energii do distribuční sítě skrze vlastní unikátní platformu MORE. Společnost Solinteg zavedla globální prodejní kanály a centra zákaznických služeb a zavázala se dodávat inteligentní, bezpečnou, nákladově efektivní a udržitelnou čistou energii domácnostem, komerčním a průmyslovým uživatelům po celém světě. Na českém trhu je Solinteg prvním výrobcem, který je schopen nabídnout asymetrický střídač s výkonem do 50 kW. Jeho jedinečnou vlastností je vstupní proud do 15A na straně vstupu FV a široký rozsah vstupního napětí na straně baterie.

Produkty
Bluetti - přenosné zdroje
Bluetti - přenosné zdroje

Bluetti vzniklo s koncepcí a vizí vytvoření minimalistické přenosné elektrárny, stanice, která by se jednoduše integrovala do života každého z nás. Po deseti letech výzkumu v oboru skladování energie spustili v červenci 2019 Wondar Law & James Ray prodej prvního přenosného zdroje Bluetti na Amazon.com. O rok později uvedli na Indiegogo jako crowdfundingový projekt svou vlajkovou loď, model AC200 a během dvou měsíců vybrali téměř 7 milionů dolarů. Společnost Bluetti, sídlící v Las Vegas v Nevadě, vyvinula celou řadu produktů pro skladování solární energie pro dobrodruhy i ostatní, kteří žijí off-grid.

Produkty
Antaisolar - konstrukce a přístřešky
Antaisolar - konstrukce a přístřešky

Antaisolar se v posledních letech zaměřuje na poskytování pohodlných, spolehlivých a inovativních montážních systémů a trackerů. Společnost Antaisolar byla založena v roce 2006 a v současné době disponují 800 zaměstnanci, z nichž 120 jsou specialisté různých technických odvětví pro výzkum a vývoj. Poslání společnosti Antaisolar, se sídlem v Xianmen v Číně, vystihuje motto „Raise a Green World“. Antaisolar neustále optimalizuje a propaguje globální služby zřizováním vlastních poboček a kanceláří v Japonsku, Austrálii, Brazílii, Singapuru, Filipínách, Vietnamu dalších regionech.

Produkty
Sofar Solar - batérie, striedače
Sofar Solar - batérie, striedače

SOFARSOLAR je předním světovým dodavatelem solárních FV systémů a řešení pro ukládání energie. Zavázal se být lídrem v oblasti digitálních energetických řešení s komplexním portfoliem zahrnujícím FV střídače v rozsahu od 1 do 255 kW, hybridní střídače v rozsahu od 3 do 20 kW, systémová bateriová úložiště, a inteligentní řešení pro správu energie pro rezidenční, komerční a průmyslové aplikace. Ke konci roku 2021 dodal SOFARSOLAR více než 1 milion střídačů do více než 90 zemí světa.

Produkty
Sunman - solárne panely
Sunman - solárne panely

Sunman Energy je technologická společnost založená skupinou průmyslových veteránů přinášejících budoucnost do oblasti solární energie. Díky výzkumu a vývoje kompozitních materiálů Sunman úspěšně komercializovali první bezskelný, lehký a flexibilní panel eARC na světě. Úplnou náhradou skla přináší eArc solární energii na trhy a do aplikací, které byly dosud nemožné.

Produkty
Tigo - príslušenstvo
Tigo - príslušenstvo

tigo-desc-for-index

Produkty
Máme viac ako 850 spokojných B2B zákazníkov. Kontaktujte nás!

Přihlaste se k odběru a získejte naše nejlepší nabídky

newsletter icon, megaphone, yellow

Náš tím

Prístup k zákazníkovi zakladáme na kresťanských hodnotách

Evropa

Klára
Krajdlová, Bc.

Customer Experience Agent

Natalia
Forostovets

Customer Experience Agent

Barbora
Zbrožková

Customer Experience Agent

Veronika
Hlásenská

Customer Experience Agent

Hana
Odvárková

Customer Experience Agent

Lucie
Olešovská

Customer Experience Agent

Petra
Rotundo

Event Manager

Mukuch
Karapetian

Vice President of Sales

David
Bursa

Senior Sales Manager

Daniel
Balcha, Ph.D.

Sales Director

Manuel
Rotundo

Senior Sales Manager

Zdeněk
Eisner

Senior Sales Manager

Roman
Korenec

Senior Sales Manager

Dominik
Mathaus

Senior Sales Manager

Aistis
Janulynas

Senior Sales Manager

Gediminas
Alionis

Sales Manager

Michaela
Havránková, Bc.

Sales Manager

Jan
Pavlica

Sales Manager

Petr
Marván

Sales Manager

Marek
Fáč, Ing.

Sales Manager

Eva
Markvartová

Sales Manager

Martin
Navrátil

Sales Manager

Stanislav
Kotlár

Sales Manager

André
Schöne, Dipl.- Verww. (FH); PHK a.D.

Sales Manager

Kazimieras
Stanionis

Sales Manager

Jan
Menšík

Sales Manager

Ing. Fre
Gobena

Sales Manager

Jan
Marván

Sales Manager

LL.M Hana
Gobena

Sales Manager

Karel
Kuran

Sales Manager

Bc. Petr
Fencl

Technical Specialist & Sales Manager

PhDr. Jan
Böhme

Technical Specialist & Sales Manager

David
Láník, Mgr.

Sales & Project Manager

Beatrice
Pařenicová

CSO - Chief Strategy Officer

Karel
Pařenica Sr.

Technical Director

ARYAK
SINGH, PH.D.

Product Manager

Pavel
Kmínek

Marketing Manager - EU

Karolína
Hrubá

Marketing Specialist

Aleš
Svačinka

Business Development Manager

Klára
Somolíková

IT Architect

Miroslav
Budinský

Data & Process Analyst

Pierre
Le Corre

IT & Data Specialist

Alice
Vaňková, Ing.

Financial manager

Petro
Zaplava

Logistics & Procurement Manager

Vladislav
Mironov

Logistics & Procurement Manager

Oleg
Penziev

Logistics & Procurement Manager

Jan
Rákosník

Logistics & Procurement Manager

Darya
Melnikava

Account Manager

Alena
Brandwagt

Account. Support

Tetyana
Bobylova

HR & Sales Support

Pavlína
Frančiak

Account. & Office Support

Ljuba
Lišková

Account. & Office Support

Karel
Pařenica

CEO/Owner

US

Mitchel
Aguirre

CEO nanosun US & COO nanosun

Lucas
Fragala

Sales Manager

Joey
Ivie

Sales Manager

MEA

Guillaume
Larronde

Sales Enablement Manager

Tatiana
Rudenko

Exhibition Specialist

Daniel Paul
Gummery

Sales Manager

Maureen
Sanvictores

Sales Manager

Muhammad Adnan
Malik

Sales Manager

Safaa
Musa Hussien

Sales Manager

Mulle
Tesfaye Wami

Sales Manager

Yohannis
Afewerck Mulugeta

Sales Manager

Muhammad Faisal
Naeem

Sales Manager

Mayyadah
Alrawashdeh

Sales Manager

Dana
Alkhatatneh

Sales Manager

Julius
Paulavičius

Logistics & Procurement Manager

Catherine Joyce
Rabano

Account Manager

Roxanne Joyce
Torres

Sales support & Administration

Renz Ryan
Magsombol

Marketing Manager - UAE
+ MW
dodaných panelov a meničov
MW
panelov a meničov skladom
členov tímu

VÝVOJ NAŠEHO PRODEJE

AKO PRACUJEME

levné solární panely

Skvele zohraný tímSkrátka nás to baví

Firma je práve taká, akí sú jej zamestnanci.
U nás kladieme dôraz na priateľskú atmosféru,
bez obetovania profesionality. Sme tu, pretože máme svoju prácu radi. A tiež sme radi spolu.

solární projekty

Požiadavky vybavujeme ihneďMetelescu Blescu

Nesedíme u kávičky, neleňošíme. Niekto sa Vášho dopytu ihneď ujíma a čo najskôr sa s Vami spojí. Predtým overíme dostupnosť komponentov a následne zašleme cenovú ponuku a termín doručenia.

konzultace fotovoltaika

Odborné konzultáciePromovaní inžinieri k dispozícii

Nikto nevie všetko. A my možno tiež nie. Ale vždy Vám ochotne ponúkneme odborné konzultácie týkajúce sa interoperability komponentov a implementačných detailov. A to všetko ľudskou, zrozumiteľnou formou vo vašom jazyku, s výnimkou niektorých dialektov čínštiny.

rychlé dodání solárních panelů a měničů

ExpedíciaNež poviete švec

Krátko po dokončení objednávky rezervujeme pre Vás tovar. Vďaka našej prepracovanej logistike
a skladom naplnených až k prasknutiu, sme Vám schopní doručiť skladové zásoby na ľubovoľnú adresu v rámci strednej Európy v rozmedzí 24-48 hodín. Spolupracujeme s tými najlepšími dopravcami.

servis solárních panelů

Popredajný servisNie sme žiadni pštrosy

Dodaním tovaru to u nás nekončí. Ide nám predovšetkým o Vašu spokojnosť a o to, aby ste sa k nám radi vracali. Dokážeme sa tiež postaviť k prípadným reklamáciám a nestrkáme pred nimi hlavy do piesku. Našim stálym zákazníkom navyše vieme poskytnúť zaujímavé zľavy.

fotovoltaika

Dobrá prácaTo je naša méta

Pracujeme tak, aby sme na konci dňa mali dobrý pocit z vykonanej práce a s cieľom každý proces ešte viac zlepšiť. Vieme totiž, že aj zajtra zase vyjde slnko a my sa budeme môcť venovať tomu, čo nás baví.

Pridaná hodnota

Poskytujeme kvalitný a rýchly servis, presnú a včasnú logistiku. Zabezpečujeme školenia, webináre, technické informácie od našich špecialistov. Prepojíme Vás s novými zákazníkmi.

Čo ponúkame

Na základe vlastných dlhoročných skúseností ponúkame len kvalitné a praxou osvedčené produkty, ktoré Vám budú dlho slúžiť.

V čom sme iní

Ctíme kresťanské hodnoty, na ktorých staviame svoje obchodné a profesijné vzťahy. S nami máte istotu, že obchody prebehnú vždy korektným spôsobom.

REFERENCIE

Ako u nás hovoríme: Keď sa chce, všetko ide!

Čo o nás hovoria naši zákazníci

Josefa Wachter

Nanosun je profesionální organizace, která rychle reaguje. Široký sortiment výrobků, rychlé dodání a dobré ceny. Pro uspokojení požadavků zákazníků a trhu dělá víc, než je běžné.

Josefa Wachter
Austria
Hans Zyfflich

Spolupráce s Nanosun probíhala hladce a velmi efektivně a poradenství bylo velmi přátelské a kompetentní. Po vyjednání způsobu platby (nakupujeme u nanosun poprvé) došlo k dodání podle dohody a bylo podle požadavku oznámeno včas (jeden den předem). Objednané FV-moduly byly řádně zabaleny a dodány bez poškození obalu. Při dalších projektech objednáme u Nanosun rádi znovu.

Hans Zyfflich
Iliya Elenin - Managing Partner of ELSOL BULGARIA

S firmou Nanosun spolupracujeme už déle než 5 let a za celou dobu jsme neměli jediný problém. Jsme v kontaktu se dvěma zástupci, Beatrice a Davidem. Nasazení obou je stoprocentní, pro každou naši potřebu vždy najdou řešení.

Iliya Elenin - Managing Partner of ELSOL BULGARIA
Vladimir Todorov

Perfektní služby, díky firmo NanoSun.

Vladimir Todorov
Karel Valenta

Objednal jsem si u jedné firmy fotovoltaické panely. Po dvou měsících mi SMS zprávou sdělili, že mojí objednávku ruší. A už s nimi nešlo nijak komunikovat. Potřeboval jsem panely hned a tak jsem po internetu oslovoval různé firmy. Téměř ihned se mi ozvala firma NANOSUN, kde pan Dominik Mathaus mi ihned nabídl panely ze skladových zásob. A za velmi pěkné ceny. Jelikož jsem panely potřeboval okamžitě, zaplatil jsem na účet NANOSUN potřebnou částku a ještě ten den jsem si pro ně do skladu přijel. Všichni tam byli velice vstřícní a ochotní a pomohli mi panely naložit a zajistit tak, aby se při dopravě nepoškodili. Za to patří všem v NANOSUN můj veliký dík. Nyní již FVE provozuji a měřením jsem si ověřil, že udávané parametry fotovoltaických panelů odpovídají skutečnosti.

Karel Valenta
Daniella IBRAHIM

Výborná kvalita služeb. S touto společností máme skvělé zkušenosti, velmi příjemná spolupráce s obchodníkem Manuelem Rotundo. Dodání zboží našemu klientovi bylo perfektní.

Daniella IBRAHIM
Peter Platzer

Velmi důvěryhodná firma, velmi krátká doba odezvy, ještě jednou děkuji panu Pavlicovi, který na mé dotazy a přání odpověděl vždy během několika minut. Bezkonkurenční ceny!

Peter Platzer
Knarf Ekrats

Velmi spolehlivá společnost ke spolupráci. Velmi rychlá zpětná vazba na jakýkoli z mých dotazů. Rád bych je doporučil!

Knarf Ekrats
martin krajcovic

Děkuji za skvělý servis, budu doporučovat dále.

martin krajcovic
Přemysl Prokop

Doporučuji firmu Nanosun s.r.o. pro nákup solárních modulů. Široký výběr panelů, velká skladová dostupnost a výborné ceny.

Přemysl Prokop
dablac dablac

Profesionální přístup, rychlé dodání, bezchybná komunikace, doporučuji. Pavel

dablac dablac
Maciej Urbanski

Velmi dobrý kontakt, rychlé dodávky, velké portfolio fotovoltaických produktů a rozumné ceny.

Maciej Urbanski
Stanislav Kerestes

Chcel by som sa poďakovať spoločnosti Nanosun za bezproblémovú dodavku tovaru a za profesionálny zákaznícky prístup.

Stanislav Kerestes
Patrick Schwager

Spolupráce probíhala hladce!

Patrick Schwager
Johann Altmann

Všechno fungovalo skvěle.

Johann Altmann
Wolfi Ecki

Perfektní společnost.

Wolfi Ecki
Daniela Reitner

Spolupráce bez komplikací a přátelská. Skvělá hodnota za investované peníze. Opakovaně.

Daniela Reitner
Andi Eder

Děkuji Dominikovi za bezproblémové vyřízení mých objednávek (u nanosun jsem již nakupoval dvakrát). Cena je OK! Doručení do Rakouska OK! Všechno skvělé!

Andi Eder
Austria
Roland Pichler

Super společnost, skvělý poměr výkon/cena, rychlé doručení a perfektní zpracování objednávek. Ihned nákup zopakuji!!

Roland Pichler
Artem Skrypnyk

Skvělá spolupráce se společností Nanosun. Profesionální podpora Sales agenta Marleny při realizaci projektu výstavby 1 MW solární elektrárny v Polsku. Vřele doporučuji! Powerbell Engineering Sp. z o.o.

Artem Skrypnyk
Poland
Wolfgang Schiller

dosud výhradně dobré zkušenosti: - přátelští - seriozní - naprosto spolehliví - krátké dodací lhůty

Wolfgang Schiller
Catalin Stanciu

Po veletrhu Intersolar jsem se spojil se společností Nanosun. Panely jsem začal kupovat od první nabídky, kterou jsem obdržel. Pokaždé měli dobré ceny. Kromě toho David vždy reagoval neuvěřitelně rychle, s přesnými informacemi a řešeními mých požadavků ohledně dopravy, záruk na produkty...cokoli. Nemám žádného dodavatele s Davidovou rychlostí odezvy. Doufám, že budeme moci spolupracovat co nejdéle.

Catalin Stanciu
Radek Bartuška

Nakoupili jsme od firmy NANOSUN celý kontajner FVE panelů a maximální spokojenost. Jak s obchodním zástupcem, tak s cenou a produktem. Dva panely dorazily rozbité, ale Nanosun okamžitě vrací peníze. LARX s.r.o.

Radek Bartuška
Carsten Temming

Vyřízení mé objednávky nebylo snadné, ale tým nanosun, zejména Eva, byl vždy milý, ochotný a rychlý v komunikaci. Děkuju!

Carsten Temming
Lukáš Němec

Profesionálny prístup, rýchla a zrozumiteľná komunikácia.. Tiež oceňujem rýchlosť dodania + prístup vodiča a jeho ochotu pomôcť.. Ďakujem

Lukáš Němec
Hannes Hoettinger

Dlouhodobě TOP partner

Hannes Hoettinger
Info PVS Energy

Top Partner

Info PVS Energy
Michael Düde

první objednávka a velká spokojenost! skvělá komunikace, rychlé dodání. objednám znovu :-)

Michael Düde

Z NÁŠHO BLOGU

O čom sa u nás živo diskutuje
nanosun přináší LONGi Hi-MO 6

nanosun přináší LONGi Hi-MO 6

Jsme velmi rádi, že v našem portfoliu nabízených komponent nově přibyla horká novinka. Jeden z nejúčinnějších fotovoltaických panelů na světě, Hi-MO 6 od předního světového výrobce, společnosti LONGi.

Pokračovať
Znáte projekt Helping Dolls?

Znáte projekt Helping Dolls?

Jedná se o neziskovou organizaci, která každoročně pořádá charitativní aukci Barbie panenek. Smyslem je propojit umění a pomoc druhým. Každý rok se spojí přední módní návrháři a designéři a vytvoří šaty panenkám na míru. Zajímavostí je, že u mnohých z nich si stejné šaty můžete pořídit i sami pro sebe! Do akce se zapojují i přední čeští skláři, šperkaři a obuvníci. S projektem spolupracovali už například tito designéři: Beata Rajská, Salon Poner, Alice Abraham, Jakub Polanka, jewelry Luuthien, Klára Nademlýnská a řada dalších.

Pokračovať
Společnost LONGi opět získala hodnocení AAA v žebříčku bankovatelnosti solárních modulů serveru PV ModuleTech

Společnost LONGi opět získala hodnocení AAA v žebříčku bankovatelnosti solárních modulů serveru PV ModuleTech

Potvrdila tak své postavení světového lídra mezi výrobci solárních panelů. AAA, tedy nejvyšší možné hodnocení v žebříčku bankovatelnosti (finanční životaschopnosti) PV ModuleTech společnosti PV Tech, získala společnost LONGi už po několikáté v řadě, nejnověji za první čtvrtletí roku 2023.

Pokračovať
Nový energetický zákon zvýšil poptávku po obnovitelných zdrojích

Nový energetický zákon zvýšil poptávku po obnovitelných zdrojích

Novela energetického zákona, (zákon č.19/2023 Sb.), která vstoupila v platnost 24.1. 2023, přinesla řadu novinek, které usnadňují výstavbu obnovitelných zdrojů energie.

Pokračovať
Společnost nanosun je mezi 250 ti nejrychleji rostoucími společnostmi v celé Evropě. Děkujeme!

Společnost nanosun je mezi 250 ti nejrychleji rostoucími společnostmi v celé Evropě. Děkujeme!

Drazí partneři a přátelé. Hlavně díky perfektní spolupráci s vámi, společnému úsilí o rozvoj a rozšíření technologií respektujících přírodu, a podnikání postavenému na křesťanských základech, se naše společnost velmi rychle rozvíjí. A to tak, že se nejnověji umístila na jednom z předních míst v žebříčku Financial Times nejrychleji rostoucích evropských společností FT 1000.

Pokračovať
MEA
EUROPE